Fitmin Snax Nuggets - křupavé pochoutky pro psy

Česká značka superprémiových krmiv Fitmin rozšiřuje řadu přírodních psích pochoutek Fitmin Snax. Vedle kostiček jsou nyní k dostání také menší, křupavé placičky Fitmin Snax Nuggets. 

skupinka5 800x387

 

 

Pochoutky řady Fitmin Snax se vyrábějí v Orlických horách pouze z čerstvého masa a lehce stravitelné extrudované rýže. Pochoutka neobsahuje umělá barviva, konzervační látky ani jiné náhražky. Tuto odměnu se nemusejí bát podávat ani chovatelé, jejichž psi trpí alergiemi nebo přecitlivělostí na lepek. Fitmin Snax je totiž hypoalergenní a vyrábí se přírodním způsobem – sušením, s důrazem na kvalitu surovin. Prodávat se bude ve 4 variantách – s játry, kuřecím masem, jehněčím masem a zvěřinou.


skupinka5 800x387

„Kvalita běžně dostupných psích pochoutek v České republice není vysoká, často se setkáváme s pochoutkami plnými barviv, dochucovadel a solí. Proto jsme se rozhodli tento trend změnit a po loňském uvedení masových kostí Fitmin Snax přicházíme s novou, menší variantou pochoutek Snax Nuggets,“vysvětluje Petr Křivohlávek, generální ředitel společnosti Dibaq a.s., výrobce značky Fitmin, a dodává: „Poctivé pamlsky vyrobené pouze z rýže a masa jsou na českém trhu poměrně raritou, takže věříme,
že naší snahu přinést psům opravdu kvalitní odměnu chovatelé ocení.“

Klíčové benefity pochoutek Fitmin Snax:

  • 100% přírodní produkt;
  • hypoalergenní;
  • vyráběny z vysoce kvalitního masa a extrudované, lehce stravitelné rýže;
  • bez barviv a příchutí;
  • bez konzervačních a umělých látek;
  • bez pšenice.

  

2FaceBookL

2YoutubeL

17 09 banner strana newsletter

?>