Masové kapsičky For Life pro kočky

Rozšiřujeme úspěšnou řadu krmiva pro kočky Fitmin For Life, která získala prestižní ocenění v rámci nezávislého programu Volba spotřebitelů 2017. K oblíbeným, suchým krmivům přidáváme novinku v podobě masových kapsiček ve čtyřech různých variantách.

ffl cat kapsicky

 

 

 

Kompletní receptura nových masových kapsiček Fitmin For Life poskytuje kočkám vyvážené krmivo, obsahující všechny nezbytné živiny pro udržení jejich dobrého zdraví i kondice.

  • Základem je vysoký podíl masa a proteinu, který je pro kočky potřebný k udržení dobré kondice, a navíc pomáhá podporovat silné svaly.
  • Obsažený tuk je ideálním zdrojem potřebné energie
  • Minerály zajistí silné kosti.
  • Vitamíny podpoří zdravý stav a udrží vaši kočku ve výborné kondici.

 

Novinka je k dostání ve 4 variantách: pro koťata, pro kastrované kočky a pro dospělé kočky ve dvou příchutích – hovězí a kuřecí.

Při tvorbě složení nových prémiových kapsiček jsme si dali záležet na tom, abychom poskytli kompletní a vyvážené krmivo pro kočky různého stáří, ale i s ohledem na jejich zdravotní stav či životní styl. Naší prioritou bylo nabídnout produkt s vysokým podílem masa a potřebnými vitamíny i minerály, který se obejde bez přidaných barviv, umělých i konzervačních látek a aromat.“, vysvětluje Eliška Skalická, marketingová manažerka značky Fitmin.

 

Zdraví a vyvážená strava pro každý typ kočky

 

 FLL adult beef low

Vysoký podíl hovězího masa a živočišných derivátů (82 %) obsažených ve filetkách, to je prémiová novinka, kterou ocení každá dospělá kočka. Krmivo vyvinuté experty na výživu zvířat je uzpůsobeno tak, aby dospělým kočkám dodalo vše potřebné – vitamíny, minerály, ale také například taurin, který podporuje nejen dobrý zrak, ale napomáhá také správné funkci srdce. Vitamín E, který má antioxidační účinky, navíc zajistí přirozenou obranyschopnost dospělé kočky.

 

 FLL adult chicken low

Varianta pro dospělé kočky s kuřecím masem je obohacena o zinek, který pomáhá udržovat zdravou kůži a srst. Do složení je přidán mimo jiné i vitamín A, který má blahodárný účinek na správnou funkci imunitního systému kočky.

 

 FFL kitten low

Masová taštička pro koťata je speciálně navržena pro podporu jejich optimálního vývoje a zdravého růstu. Složení obsahuje lehce stravitelné přísady, které napomáhají podporovat trávení. Pro speciální potřebu koťat je obsažen i vitamín D3, který je nezbytný pro normální látkovou výměnu vápníku a fosforu a přispívá tak ke zdravým kostem i zubům. Navíc díky antioxidantům podporuje přirozenou obranyschopnost koťat.

 

 FFL sterill low

Kapsičky s lososem jsou unikátně navrženy pro udržení zdravého stavu a ideální hmotnosti kastrovaných a sterilizovaných dospělých koček. Díky inulinu, rostlinné vláknině s prebiotickou funkcí a vysoce kvalitním přísadám jsou navíc lehce stravitelné a napomáhají tak optimálnímu trávení. Vysoký obsah bílkovin spolu se sníženým obsahem tuku navíc podporují stav dobré tělesné kondice.

 

Novinku Fitmin For Life masové kapsičky pro kočky můžete zakoupit v 85g balení u vybraných prodejců nebo na e-shopu Fitmin za doporučenou cenu 16 Kč.

 

2FaceBookL

2YoutubeL

17 09 banner strana newsletter

?>